Mercadolibre

9.43.4

4.5

11

Milyonlarca ürünü satın, satın alın, açık artırmalarda teklif verin

1.5M

Bu uygulamayı oyla

MercadoLibre, binlerce ürünün her gün satıldığı e-ticaret, artık Android versiyonuna sahip, burada sadece ürün satın almakla kalmazsınız aynı zamanda kendi ürünlerinizi de satmak için sunarsınız.

Ürünler, kategorilere göre ya da sıfır-ikinci el olarak sıralanır. Herhangi bir kişi ya da şirket ürün satmak için nesneler sunabilir. Alışveriş yapabilmek için tek yapmanız gereken kaydolmak.

Her bir kategoride titizlikle kategorilere ayrılmış yüzlerce farklı ürün bulursunuz, daha sonra marka modellerine göre ayrılmış olması aradığınız şeyi hızlıca bulmanıza izin verir. MercadoLibre menüsü geniş seçenek yelpazesiyle göze çarpar.

Latin America'da on iki ülkedeki milyonlarca kullanıcı için mevcut olan MercadoLibre ürün sunmak için iki opsiyona sahiptir: ücretsiz temel, yüksek satış komisyonlu olan ve paralı versiyonu; bu da ürününüzün düşük bir ücretle göze çarpmasını sağlar.

MercadoLibre'nin bu Android versiyonu herhangi bir ürünün durumunu takip etmek için favoriniz olarak kaydetmenize izin verir ve daha sonra isteyip istemediğinize karar verdiğinizde satın alırsınız.

Ayrıca her zaman satışlarınızı yönetme seçeneği ile son satış öncesi düzenlemek istediğiniz bilgiyi ayarlamak için kapsamlı bir panel sunar.

Kısacası, MercadoLibre e-ticaret platformunun bir kullanıcısıysanız, Android telefonlar için bu muhteşem uyarlamayı seveceksiniz.
Uptodown X